Compara Bus .ro

Despre cursele de autocar Huși - Rocca Imperiale

Cel mai ieftin bilet750 lei
Cel mai rapid autocar1zi 18h
Distanță1825 km
Curse zilnice1
Prima cursă05:00
Ultima cursă05:00

Dintre partenerii Compara Bus .ro care efectuează transport de la Huși la Rocca Imperiale, amintim:

Varto Trans Tur

Servicii de transport oferite între Huși și Rocca Imperiale:

Varto Trans Tur
Curse 1 ×
Distanță 1825 km
Durată 1zi 18h
Zile
LMMJVSD
Preț
Copii
150
100 €
Politică anulare 24 ore
Notă
4.87

Stațiile de plecare din Huși către Rocca Imperiale

BCR
Strada Alexandru Ioan Cuza 3Plecări / Sosiri
Varto Trans Tur

Înapoi la curse:

Afișează toate cursele Huși - Rocca Imperiale de:

Cursele Huși (Romania) - Rocca Imperiale (Italia)

  • Varto Trans Tur Varto Trans Tur
    Husi
    Rocca Imperiale
    05:00
    23:59
    150